Den otevřených dveří

Letos jsme pro nábor nováčků zkusili snad úplně všechno. Před prázdninami jsme na Dětském dni uspořádali velmi úspěšný letecký den. Vystřelovadla se místo obyčejných házedel ukázala jako dobrá volba. Všichni účastníci od nás navíc obdrželi vystřihovánku papírového házedla. Následovala obdobná akce v sousední Lipové, kde jsme s dětmi dokonce stavěli jednoduché balzové modely. Den otevřených dveří jsme inzerovali v místních novinách. Pozvánky visely na každém rohu a ještě jsme dva dny předem navštívili místní školu a všem dětem tuto pozvánku předali osobně. Výsledek = nula. Naštěstí se dostavili zájemci z okolních dvou městeček. Takže v tuto chvíli máme za sebou první schůzku s pěti malými zájemci o modelařinu. Stihli jsme toho hodně. Na stráni za klubovnou jsme absolvovali spoustu letů s cvičnými házedly. Po návratu zpět do klubovny jsme začali stavět první celobalzové házedlo. Dětem se práce líbila a nám se pro změnu líbily děti. Jsou to šikovní kluci a i docela dobře fyzicky zdatní. Jestli vydrží, určitě si s námi zkusí prosincovou halovou soutěž ve Vilémově a hned potom, v lednu a únoru, cyklus Nejsevernější házedlo. Přeji nám všem, aby nováčci vydrželi a nám jako památka na Den otevřených dveří nezůstala jen důkladně uklizená klubovna.

Z. Hykš

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Zdeněk Hykš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Den otevřených dveří

  1. Pane Hykš prosím o radu kde scháníte doutnák na determák na volnáska, tady v Plzni neni k sehnání ani pan Hořejší neví děkuji Jiří Veinfurt KHMM Plzeň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *